Kalite Kontrol

Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi kişi, kuruluş ve kurumlara zamanında, güvenilir ve profesyonel beceri kazandırma, mesleki ve teknik eğitim, belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri sunabilecek kapasitede bir kurumdur. Tecrübeye, teknik bilgiye, çevre bilincine ve iş ahlakına verdiği önemle sürekli gelişmeyi ve hizmet kalitesini sürekli arttırmayı ilke edinmiştir. Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmanın ne demek olduğunu ve ne derece önemli olduğunun farkındayız.
Her zaman yanınızdayız ve her zaman birlikteyiz…
֍ Beceri kazandırma, mesleki ve teknik eğitim, belgelendirme ve danışmanlık hizmetlerinde yetişmiş, deneyimli, kalifiye personele sahiptir.
֍ Deneyimli ve yetkin personeli ile Türkiye’nin her yerinde beceri kazandırma, mesleki ve teknik eğitim, belgelendirme ve danışmanlık hizmet organizasyonu yapabilecek kapasitededir.
֍ ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan kurumumuz bu belge ve standartlarına uygun ve sistem gerekliliklerine hassasiyetle uyularak çalışmalar yapılmaktadır.
֍ Beceri kazandırma, eğitim ve öğretimde kullanılacak hammadde ve sarf malzemeleri ayrıca hizmet alınan tüm tedarikçilerin, akreditasyonları, kalite belgeleri ve sağladıkları tüm malzemelere ait EN normlarına uygun sertifikaları sorularak titizlikle seçilmektedir.
֍ Sürekli gelişen ve buna bağlı değişim anlayışıyla kurum personeline gereken tüm eğitim ve materyalleri sağlayarak çalışanlarına da yatırım yapmaktadır.

Her türlü ölçüm verisi, kalite yönetim sisteminde bulunan formatlara kaydedilmekte ve sistemin yasal sorumluluğu bitene kadar saklanmaktadır.
Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinde, Kalite kontrol edilmez. Tüm kurum çalışanları kalite kontrolcü olarak çalışmaktadır. Bu anlayış adına Kalite Çemberleri içeresinde beceri kazandırma, mesleki ve teknik eğitim, belgelendirme ve danışmanlık hizmetlerimizin her geçen gün bir önceki günden daha kalitesi olmasına çalışılır.
Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinde, kurum olarak ve ayrı ayrı her çalışanı için birinci öncelikli amaç en yüksek hizmet standartlarıyla hizmet vermek ve koşulsuz kişi, kuruluş ve kurum memnuniyeti sağlamaktır. Mükemmellik bir seçim değil işimizin bir gereğidir ve kurumumuz kurulduğu ilk günden itibaren bu amaca ulaşmak ana hedefimiz olmuştur. Hizmette bulunduğumuz her alanda bu temel ilkeler ile hareket etmekteyiz.

Copyright © Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi