Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları

Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır. Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerlidir.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;
Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
֍ Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek,
֍ Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
֍ İstek, talep ve şikayetleri değerlendirmek.
Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;
Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği;
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır.

Site Kullanım Şartları;
Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi web sitesini, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler;
Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nin, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın;
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, info@kaynakegitimmerkezi.com

 adresinden faydalanabilirsiniz. Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi web sitesini (www.kaynakegitimmerkezi.com) ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Copyright © Kaynak Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi